O-KRILL3 // X KRILL

O-KRILL3 // X KRILL

Używane

60 kapsułek

UWAGA! Zmiana wizualna produktu!

O-Krill 3 to preparat na bazie oleju z kryla antarktycznego. Tłuszcz z tego małego skorupiaka zawiera najczystszą i najlepiej przyswajalną formę kwasów Omega-3. Astaksantynę - najsilniejszy przeciwutleniacz, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami oraz cholinę, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Ma postać małych kapsułek, nie pozostawia rybiego posmaku.

Codzienna dawka oleju z kryla pozwala utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, zabezpieczyć system sercowo-naczyniowy i zmniejszyć ryzyko chorób serca. Wspomaga też rozwój i funkcjonowanie mózgu, utrzymuje wzrok w dobrej kondycji oraz zabezpiecza siatkówkę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych (UV).

UWAGA! TYLKO zmiana wizualna produktu! Kapsułki te same!

ZALETY

O-Krill 3 polecany jest osobom zapracowanym, którym ze względu na tempo życia trudno zadbać o zbilansowaną dietę, a także tym, którzy nie przepadają za rybami czy owocami morza – w tym dzieciom powyżej 2 lat oraz osobą, które nie tolerują rybiego zapachu .

Olej z kryla kontra olej z ryb

Preparaty zawierające olej z kryla antarktycznego coraz częściej zastępują te, których głównym składnikiem jest olej z ryb.Nie bez przyczyny. To właśnie tłuszcz z tego małego skorupiaka zawiera najczystszą i najlepiej przyswajalną formę Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega-3. W przeciwieństwie do oleju rybiego, kwasy zawarte w oleju z kryla całkowicie rozpuszczają się w wodzie, są łatwo wchłanialne, lekkostrawne i nie pozostawiają rybiego posmaku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ocean antarktyczny, z którego wyławia się kryla, uważany jest za najczystszy akwen świata, dzięki czemu pozyskiwany z kryla olej jest całkowicie wolny od zanieczyszczeń.

Co więcej, olej z kryla jest bogaty w astaksantynę - najsilniejszy antyutleniacz, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami - 800 razy aktywniejszy niż koenzym Q10, 500 razy silniejszy od witaminy E oraz 40 razy skuteczniejszy niż beta-karoten!

Dodatkowo zawiera Cholinę, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. 

Ekologicznie czysty i świetnie przyswajalny olej z kryla antarktycznego zawarty jest w kapsułkach nowego, dostępnego od niedawna w Polsce, suplementu diety O-Krill 3.

SKŁAD I DAWKOWANIE

Skład w jednej kapsułce O-Krill 3TM:

Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba): aż 590 mg

w tym:

Fosfolipidy

330mg

Kwasy omega-3

159mg

Kwas eikozapentaenowy (EPA)

89mg

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 

41mg

Astaksantyna

50mcg

Cholina

41,3mg

Sposób użycia:

1 – 2 kapsułki dziennie

 

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa Narodów Zjednoczonych (FAO) i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zalecają dzienną dawkę EPA i DHA na poziomie nie mniejszym niż 250 mg dla dorosłych i dzieci powyżej 2 lat. 

Uwaga: zawiera ekstrakt ze skorupiaków. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, szczególnie w następujących sytuacjach: ciąża, karmienie piersią. Produkt nie jest polecany osobom z alergią na ryby i owoce morza. Osoby zażywające leki przeciwzakrzepowe przed użyciem powinny zasięgnąć porady lekarza.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia maksymalnej porcji w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w zacienionym miejscu niedostępnym dla dzieci lub w lodówce.

Więcej szczegółów

92,00 zł brutto